AKTUALIZACJA Wiadomo czyje ciało znalazły dzieci przy ulicy Konduktorskiej w Legnicy. Sprawcy zbrodni już zostali zatrzymani

AKTUALIZACJA Wiadomo czyje ciało znalazły dzieci przy ulicy Konduktorskiej w Legnicy. Sprawcy zbrodni już zostali zatrzymaniW sobotę 13 maja w Legnicy grupa dzieci znalazła zbezczeszczone ciało. Już wiadomo do kogo należy, zatrzymano również sprawców tej makabrycznej zbrodni, dziesięć dni po znalezieniu zwłok.
Więcej informacji

Informacje o Wrocławiu

Wrocław jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Charakterystyczny krajobraz centrum miasta, rozłożonego na wysepkach i obu brzegach Odry, zapewnił miastu miano Polskiej Wenecji. Wrocław jest miastem o silnej tożsamości akademickiej, nastawionym na młodość i edukację. Jego klimat tworzą w głównej mierze studenci szkół wyższych, których we Wrocławiu jest ponad 30. Wrocław to historyczna stolica Śląska, jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, położone po obu stronach środkowej Odry, na Nizinie Śląskiej. Przez miasto przepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, miastem na prawach powiatu - wrocławski powiat grodzki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*