Justyna Majkowska i Piotr Cajdler z koncertem na gali przedsiębiorczości w Ratuszu w Zduńskiej Woli

Justyna Majkowska i Piotr Cajdler z koncertem na gali przedsiębiorczości w Ratuszu w Zduńskiej WoliJustyna Majkowska i Piotr Cajdler z zespołem wystąpili z koncertem na gali przedsiębiorczości w Ratuszu w Zduńskiej Woli. Uświetnili występem galę, na której wręczono Laury miasto i powiat 2023.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

4 Comments

  1. Dlaczego promujecie gościa, który na co dzień jest beneficiarzem sprzątaczem Historia jak z Natalią Janoszek? Od kiedy Cajdler jest muzykiem przez wielkiem M – no sprawdzicie to. I dlaczego uciekł z Sieradza do UK! Na żonę jeszcze jest dług. No sprawdźcie to, zanim kogoś wypromujecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*