Ogród Świateł 2023 w Warszawie. Tak wygląda kolorowa wioska Smerfów w Powsinie. Świetlne rzeźby i bajkowa atmosfera

Ogród Świateł 2023 w Warszawie. Tak wygląda kolorowa wioska Smerfów w Powsinie. Świetlne rzeźby i bajkowa atmosferaOgród Świateł w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie rusza z sezonem 2023/24. Magiczna wystawa świetlna zachwyci warszawiaków już od najbliższego piątku, 27 października. Motywem tegorocznej instalacji jest kultowy świat Smerfów. Wybraliśmy się przedpremierowo do Powsina, by pokazać Wam tegoroczną, całkiem nową ekspozycję. Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się wyjątkowa wystawa.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*