Cztery kąty do wynajęcia we Wrocławiu. Kawalerki i mieszkania 2-pokojowe [OFERTY]

Cztery kąty do wynajęcia we Wrocławiu. Kawalerki i mieszkania 2-pokojowe [OFERTY]Jeśli szukacie mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu, dobrze trafiliście. Przygotowaliśmy dla Was wybrane oferty nie za dużych, ale przytulnych lokali na wynajem w stolicy województwa. Zła wiadomość jest taka, że ceny najmu nie hamują. Warto się więc pospieszyć, bo może być jeszcze drożej.

Kawalerki i mieszkania 2-pokojowe na wynajem we Wrocławiu. Kliknij w GALERIĘ, a potem poruszaj się za pomocą STRZAŁEK lub GESTÓW w smartfonie.
Więcej informacji

Informacje o Wrocławiu

Wrocław jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Charakterystyczny krajobraz centrum miasta, rozłożonego na wysepkach i obu brzegach Odry, zapewnił miastu miano Polskiej Wenecji. Wrocław jest miastem o silnej tożsamości akademickiej, nastawionym na młodość i edukację. Jego klimat tworzą w głównej mierze studenci szkół wyższych, których we Wrocławiu jest ponad 30. Wrocław to historyczna stolica Śląska, jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, położone po obu stronach środkowej Odry, na Nizinie Śląskiej. Przez miasto przepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, miastem na prawach powiatu - wrocławski powiat grodzki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*