Burneika Burger. Hardkorowe burgery autorstwa Roberta Burneiki. W jednym z nich blisko pół kilo mięsa. „Będziemy trzymać rękę na jakości”

Burneika Burger. Hardkorowe burgery autorstwa Roberta Burneiki. W jednym z nich blisko pół kilo mięsa. „Będziemy trzymać rękę na jakości”Burneika Burger to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. Lokal założony przez słynnego kulturystę Roberta Burneikę od pierwszego dnia cieszy się sporą popularnością wśród mieszkańców stolicy. Nic dziwnego – w menu znajdują się burgery dla najbardziej wymagających fanów kuchni amerykańskiej. W jednym z nich mieści się blisko…pół kilo mięsa. Sympatyczny kulturysta zapewnia, że wspólnie ze swoją partnerką oraz pracownikami nowo otwartej burgerowni, będą dbali o jakość serwowanych produktów. Postanowiliśmy odwiedzić punkt przy ul. Kopijników 42. Poniżej relacja z naszej wizyty.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*