Sieradz Open Hair Festival wraca. Jest znany termin jednej z większych imprez w Łódzkiem. Zobacz jak bawiono się na ostatniej edycji FOTO

Sieradz Open Hair Festival wraca. Jest znany termin jednej z większych imprez w Łódzkiem. Zobacz jak bawiono się na ostatniej edycji FOTOPo rocznej przerwie wraca Sieradz Open Hair Festival! Miasto zapowiedziało na razie datę największej plenerowej imprezy. Kolejne szczegóły mamy poznawać systematycznie. Jak przebiega sieradzki Open Hair? Przypominamy fotorelację z ostatniej zabawy w pigułce.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*