Karczma Góralska w Dziećmorowicach koło Wałbrzycha. Piękne miejsce na wielkanocne spacery i odpoczynek kilka kilometrów za miastem! ZDJĘCIA

Karczma Góralska w Dziećmorowicach koło Wałbrzycha. Piękne miejsce na wielkanocne spacery i odpoczynek kilka kilometrów za miastem! ZDJĘCIAPrzedstawiamy kolejne piękne miejsce w okolicy Wałbrzycha warte odwiedzenia. W Dziećmorowicach, tuż przy granicy z Wałbrzychem, znajduje się kompleks rekreacyjny „Karczma Góralska”. Przywita Was tutaj niezmącona cisza i spokój. Niezapomniane wrażenia gwarantowane, pyszne, domowe jedzenie, piękny teren, mini zoo. A wszystko nad uroczym stawem. Zobaczcie, może się wybierzecie na wielkanocny spacer?
Więcej informacji

Informacje o Wrocławiu

Wrocław jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Charakterystyczny krajobraz centrum miasta, rozłożonego na wysepkach i obu brzegach Odry, zapewnił miastu miano Polskiej Wenecji. Wrocław jest miastem o silnej tożsamości akademickiej, nastawionym na młodość i edukację. Jego klimat tworzą w głównej mierze studenci szkół wyższych, których we Wrocławiu jest ponad 30. Wrocław to historyczna stolica Śląska, jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, położone po obu stronach środkowej Odry, na Nizinie Śląskiej. Przez miasto przepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, miastem na prawach powiatu - wrocławski powiat grodzki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*