Przez nich można stracić majątek! Poszukiwani listem gończym na Dolnym Śląsku za oszustwo lub przywłaszczenie. Może kogoś rozpoznajesz?

Przez nich można stracić majątek! Poszukiwani listem gończym na Dolnym Śląsku za oszustwo lub przywłaszczenie. Może kogoś rozpoznajesz?Miły, pomocny i wspierający mężczyzna nadużył naszego zaufania, okazał się oszustem? A może zabrał lub pożyczył coś naszego i nie oddał? Takich historii na Dolnym Śląsku jest dużo, tak samo jak poszukiwanych listem gończym za oszustwo i przywłaszczenie. Policja udostępnia wizerunki tych, którym inni zaufali i teraz bardzo tego żałują. Może spotkaliście ich ostatnio?
Więcej informacji

Informacje o Wrocławiu

Wrocław jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Charakterystyczny krajobraz centrum miasta, rozłożonego na wysepkach i obu brzegach Odry, zapewnił miastu miano Polskiej Wenecji. Wrocław jest miastem o silnej tożsamości akademickiej, nastawionym na młodość i edukację. Jego klimat tworzą w głównej mierze studenci szkół wyższych, których we Wrocławiu jest ponad 30. Wrocław to historyczna stolica Śląska, jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, położone po obu stronach środkowej Odry, na Nizinie Śląskiej. Przez miasto przepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, miastem na prawach powiatu - wrocławski powiat grodzki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*