O wspinaniu w najwyższych górach świata opowiadał Adam Bielecki. „-60 stopni Celsjusza temperatury odczuwalnej to jeszcze dla mnie ok”

O wspinaniu w najwyższych górach świata opowiadał Adam Bielecki. „-60 stopni Celsjusza temperatury odczuwalnej to jeszcze dla mnie ok”Spotkanie z Adamem Bieleckim na Politechnice Wrocławskiej przyciągnęło sporo młodych ludzi. Była to nietypowa i ciekawa rozmowa fizyka z utalentowanym himalaistą.
Więcej informacji

Informacje o Wrocławiu

Wrocław jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Charakterystyczny krajobraz centrum miasta, rozłożonego na wysepkach i obu brzegach Odry, zapewnił miastu miano Polskiej Wenecji. Wrocław jest miastem o silnej tożsamości akademickiej, nastawionym na młodość i edukację. Jego klimat tworzą w głównej mierze studenci szkół wyższych, których we Wrocławiu jest ponad 30. Wrocław to historyczna stolica Śląska, jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, położone po obu stronach środkowej Odry, na Nizinie Śląskiej. Przez miasto przepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, miastem na prawach powiatu - wrocławski powiat grodzki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*