Tajemniczy Czarny Dziedziniec w Zamku Książ w Wałbrzychu niedostępny dla turystów. Gdzie jeszcze nie można wejść w zamku? ZDJĘCIA

Tajemniczy Czarny Dziedziniec w Zamku Książ w Wałbrzychu niedostępny dla turystów. Gdzie jeszcze nie można wejść w zamku? ZDJĘCIATylko nieliczni mają wstęp na Czarny Dziedziniec Zamku Książ. Są to głównie pracownicy zamku. Dlaczego to miejsce jest niedostępne dla turystów i co się tu znajduje? Co jeszcze i dlaczego ukryte jest przed wzrokiem zwiedzających perle Dolnego Śląska? Jeden z najpiękniejszych zamków w Polsce?
Więcej informacji

Informacje o Wrocławiu

Wrocław jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Charakterystyczny krajobraz centrum miasta, rozłożonego na wysepkach i obu brzegach Odry, zapewnił miastu miano Polskiej Wenecji. Wrocław jest miastem o silnej tożsamości akademickiej, nastawionym na młodość i edukację. Jego klimat tworzą w głównej mierze studenci szkół wyższych, których we Wrocławiu jest ponad 30. Wrocław to historyczna stolica Śląska, jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, położone po obu stronach środkowej Odry, na Nizinie Śląskiej. Przez miasto przepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, miastem na prawach powiatu - wrocławski powiat grodzki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*