W Wałbrzychu możesz poćwiczyć z policjantami testy sprawnościowe do policji! Instruktorzy i tor przeszkód czekają FILM, ZDJĘCIA

W Wałbrzychu możesz poćwiczyć z policjantami testy sprawnościowe do policji! Instruktorzy i tor przeszkód czekają FILM, ZDJĘCIAWałbrzyska policja wyszła na przeciw osobom, które chcą się dostać do policji, złożyły już dokumenty i czekają na pierwszy etap, jakim jest test sprawnościowy. – Takie osoby mogą sprawdzić się na torze przeszkód i poćwiczyć z policjantami z naszego garnizonu – mówi rzecznik KMP w Wałbrzychu Agnieszka Głowacka-Kijek.
Więcej informacji

Informacje o Wrocławiu

Wrocław jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Charakterystyczny krajobraz centrum miasta, rozłożonego na wysepkach i obu brzegach Odry, zapewnił miastu miano Polskiej Wenecji. Wrocław jest miastem o silnej tożsamości akademickiej, nastawionym na młodość i edukację. Jego klimat tworzą w głównej mierze studenci szkół wyższych, których we Wrocławiu jest ponad 30. Wrocław to historyczna stolica Śląska, jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, położone po obu stronach środkowej Odry, na Nizinie Śląskiej. Przez miasto przepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, miastem na prawach powiatu - wrocławski powiat grodzki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*