Tuż za naszą południową granicą są mniejsze i większe kąpieliska. Na basenach w Czechach jest przyjemnie, tanio i bez tłumów

Tuż za naszą południową granicą są mniejsze i większe kąpieliska. Na basenach w Czechach jest przyjemnie, tanio i bez tłumówJeleniogórzanie szukają miejsc nad wodą, bo w mieście mają do dyspozycji tylko basen przy ul. Sudeckiej, gdzie są tłumy lub Termy Cieplickie, gdzie jest drogo. Tymczasem w Czechach, tuż za granicą są kąpieliska z wieloma atrakcjami i cenami podobnymi lub mniejszymi niż w Polsce. Możecie tam spędzić cały dzień. Przygotowaliśmy dla was listę basenów w Czechach, do których dojedziecie z Jeleniej Góry samochodem w godzinę. W galerii ceny i atrakcje.
Więcej informacji

Informacje o Wrocławiu

Wrocław jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Charakterystyczny krajobraz centrum miasta, rozłożonego na wysepkach i obu brzegach Odry, zapewnił miastu miano Polskiej Wenecji. Wrocław jest miastem o silnej tożsamości akademickiej, nastawionym na młodość i edukację. Jego klimat tworzą w głównej mierze studenci szkół wyższych, których we Wrocławiu jest ponad 30. Wrocław to historyczna stolica Śląska, jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, położone po obu stronach środkowej Odry, na Nizinie Śląskiej. Przez miasto przepływa 5 rzek większych: Odra i 4 jej dopływy, które zasilają ją w granicach miasta: Bystrzyca, Oława, Ślęza i Widawa. Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego, miastem na prawach powiatu - wrocławski powiat grodzki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*