Wawerski Piknik Lotniczy 2023. Wielka impreza dla fanów lotnictwa. Pokazy pirotechniczne na plaży romantycznej

Wawerski Piknik Lotniczy 2023. Wielka impreza dla fanów lotnictwa. Pokazy pirotechniczne na plaży romantycznejWawerski Piknik Lotniczy 2023. To największa impreza w dzielnicy w tym sezonie i jedyne pokazy cywilne w woj. mazowieckim w tym roku. Już dzisiaj odbędą się pierwsze nocne pokazy z pirotechniką w Warszawie wykonaniu najlepszych pilotów w kraju w tym Marka Choima i Flying Dragons Team. Jeśli zatem wieczorem zobaczycie fajerwerki na niebie to jest szansa, że był to ten pokaz. Szykuje się arcyciekawa sobota na Plaży Romantycznej.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*