Kwiat Jabłoni zagra na głównej scenie Finału WOŚP. „To też wspólne święto muzyczne”

Kwiat Jabłoni zagra na głównej scenie Finału WOŚP. „To też wspólne święto muzyczne”
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. W Warszawie od godziny 14. rozpoczną się koncerty na scenie głównej WOŚP. Wśród licznych artystów, którzy zagrają, będzie zespół Kwiat Jabłoni. – Poza wielkim pomaganiem, WOŚP przede wszystkim mi się kojarzy z takim miejscem dla muzyków – nie tylko tych bardzo znanych, ale również tych zaczynających, którzy mogą grać we wszystkich sztabach: w tych najmniejszych i największych – powiedział Jacek Sienkiewicz w programie „Wstajesz i Weekend” TVN24.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*