Ile kosztują owoce w Warszawie? Truskawki, czereśnie i wiele innych. Sprawdziliśmy ceny sezonowych dóbr na Hali Mirowskiej

Ile kosztują owoce w Warszawie? Truskawki, czereśnie i wiele innych. Sprawdziliśmy ceny sezonowych dóbr na Hali MirowskiejIle kosztują owoce w Warszawie? Truskawki, czereśnie czy maliny to sezonowe dobra, którymi nie sposób nie zajadać się na przełomie wiosny i lata. Początek sezonu na wspomniane przysmaki często wiąże się ze sporymi wydatkami. Na te na pewno możemy liczyć, jeśli wybierzemy się na zakupy do supermarketu. Nie od dziś wiadomo, że aby nabyć owoce i warzywa w lepszej jakości, lepiej wybrać się na pobliskie targowisko. Okazuje się, że kupimy je tam również w zdecydowanie niższej cenie. Postanowiliśmy odwiedzić jeden z najpopularniejszych bazarków w Warszawie – Halę Mirowską, żeby sprawdzić, jakie ceny za swój towar proponują tamtejsi sprzedawcy. Kliknij w naszą galerię i sprawdź, ile kosztują owoce i warzywa na stołecznych straganach.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*