Trwają poszukiwania zaginionego małżeństwa, policja publikuje nowe zdjęcia pary

Trwają poszukiwania zaginionego małżeństwa, policja publikuje nowe zdjęcia pary
Policjanci wciąż poszukują małżeństwa: 44-letniej Anety Jagły i 49-letniego Adama Jagły. Para wyszła ze swojego mieszkania w nocy, zostawiając dwóch nastoletnich synów. Jak podała policja, małżeństwo zostawiło synom „kartkę z instruktażem”. Kilka dni temu byli widziani w schronisku górskim Murowaniec w Tatrach. Zakopiańska policja opublikowała najnowsze zdjęcia pary.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*