Marka Lush otwiera drugi sklep w Warszawie. Brytyjski hit podaje szczegóły. Znamy lokalizację i datę otwarcia

Marka Lush otwiera drugi sklep w Warszawie. Brytyjski hit podaje szczegóły. Znamy lokalizację i datę otwarciaPo sukcesie pierwszego sklepu Lush w Warszawie czeka nas otwarcie kolejnego punktu brytyjskiej marki. Za kilka dni w stolicy oficjalnie zostaną otwarte drzwi drugiego sklepu Lush w Polsce. Kupimy tam słynne, ręcznie robione kosmetyki – bomby do kąpieli, mydełka, perfumy czy szampony i odżywki w kostce.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*