Baseny w Warszawie. Gdzie popływać jesienią? Oto kryte pływalnie cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców stolicy

Baseny w Warszawie. Gdzie popływać jesienią? Oto kryte pływalnie cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców stolicyKryte baseny w Warszawie. Jesienna aura nie zawsze sprzyja fizycznej aktywności. Niskie temperatury, silny wiatr oraz deszcz ze śniegiem to główne powody, dla których porzucamy pomysły o bieganiu, jeździe na rowerze czy nawet spacerach. Fatalna pogoda nie powinna jednak sprawiać, abyśmy całkowicie rezygnowali ze sportu i rekreacji. Możemy przecież ćwiczyć w domu, udać się na siłownię czy basen. Tych ostatnich jest w Warszawie całkiem sporo, a samo pływanie to jedna z ulubionych form aktywności mieszkańców stolicy o tej porze roku. W poniższej galerii przedstawiamy listę krytych pływalni, z którym możemy skorzystać w mieście.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*