Nowoczesne śmieciarki za 12 mln zł zasiliły flotę MPO. Są ciche, bezpylne i ”przystosowane do trudnych warunków”

Nowoczesne śmieciarki za 12 mln zł zasiliły flotę MPO. Są ciche, bezpylne i ”przystosowane do trudnych warunków”Flotę samochodową Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Warszawie zasiliło 19 nowych pojazdów. Śmieciarki wyposażone są w m.in. nowoczesne wrzutniki, które umożliwiają opróżnianie pojemników na odpady w sposób półautomatyczny, systemy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę oraz ekonomiczne silniki dopasowane do charakteru pracy. Łączna wartość aut wynosi ponad 12 mln zł. Szczegóły poniżej.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*