Warszawskie Targi Fantastyki. Niesamowite książki, mnóstwo stoisk i spotkań autorskich. To było fantastyczne pożegnanie wakacji

Warszawskie Targi Fantastyki. Niesamowite książki, mnóstwo stoisk i spotkań autorskich. To było fantastyczne pożegnanie wakacjiW Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI odbyły się Warszawskie Targi Fantastyki. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci, jak i dorosłych. Na gości czekało wiele stoisk z ich ulubionymi książkami. Ponadto, zaplanowano także sporo spotkań autorskich. Kliknij w zdjęcie i zobacz naszą fotorelację z wydarzenia.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*