Piekarnia „Będzie dobrze”, czyli energia, słońce i pozytywne myślenie. To miejsce, w którym można zobaczyć, jak powstaje chleb

Piekarnia „Będzie dobrze”, czyli energia, słońce i pozytywne myślenie. To miejsce, w którym można zobaczyć, jak powstaje chlebNa Mokotowie w Warszawie można w jednym miejscu kupić świeży chleb, jak i zobaczyć cały proces jego wypiekania. Rzemieślnicza piekarnia „Będzie dobrze”, w której mieści się też pomieszczenie produkcyjne, proponuje wyroby z różnych stron świata – na półkach znajdziemy m.in. japońskie shokupany, koreańskie bułki czosnkowe z twarożkiem śmietankowym czy francuskie bagietki oraz ciasta z sezonowymi, polskimi owocami. „Wierzę w dobrą energię i w to, że można ściągać do siebie fajnych ludzi. Tutaj to się naprawdę udaje” – mówi nam Dagmara Rosiak, właścicielka lokalu.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*