Imprezy w Warszawie 9, 10, 11 grudnia 2022 r. Najciekawsze wydarzenia na weekend

Imprezy w Warszawie 9, 10, 11 grudnia 2022 r. Najciekawsze wydarzenia na weekendImprezy Warszawa 9, 10, 11 grudnia 2022 roku. Co będzie dziać się w weekend? Koncerty, targi i jarmarki świąteczne, wystawy plenerowe czy spotkania dla fanów fantastyki. Jak co tydzień przygotowaliśmy dla mieszkańców Warszawy przegląd wszystkich imprez i akcji, które odbędą się w dniach 9-11 grudnia 2022. Aby przejść do listy, kliknij w zdjęcie.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*