Luksusowy urlop w szałasie. Tutaj odpoczniecie wśród natury bez rezygnacji z komfortu. Niezwykłe miejsce na relaks pod Warszawą

Luksusowy urlop w szałasie. Tutaj odpoczniecie wśród natury bez rezygnacji z komfortu. Niezwykłe miejsce na relaks pod WarszawąPóźnym popołudniem wsiadamy w auto i wyjeżdżamy z Warszawy. Najpierw jedziemy ekspresówką, potem zwykłą drogą asfaltową, a na samym końcu leśną ścieżką. W niecałą godzinę otacza nas cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki. Dotarliśmy bowiem do Siedliska Raz Się Żyje – miejsca, które oferuje nocleg na świeżym powietrzu… w szałasach. I to wcale nie byle jakich, tylko w pełni komfortowych – wręcz luksusowych! – z wygodnym łóżkiem, lampką na stoliku nocnym i tarasem. Szczegóły poniżej.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*