Straż Miejska z problemami kadrowymi. Warszawski Ratusz ma pomysł, jak je rozwiązać. W planach obniżenie progu wiekowego

Straż Miejska z problemami kadrowymi. Warszawski Ratusz ma pomysł, jak je rozwiązać. W planach obniżenie progu wiekowegoStołeczna Straż Miejska od dłuższego czasu prowadzi kampanię mającą na celu pozyskanie nowych pracowników. Służby oferują m.in. umowę o pracę, trzynaste pensje oraz świadczenia socjalne. Jak dotąd, warunki te nie spowodowały, że do formacji dołączyło wiele nowych osób. Zdaniem włodarzy miasta, sytuację może poprawić obniżenie progu wiekowego dla kandydatów. Warszawski Ratusz planuje wysłanie pisma w tej sprawie do MSW.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*