Sting i Jopek w Nowy Rok

Sting na Jordankach_Pachphoto_sosmusic

W sylwestra wywiad, a w Nowy Rok o godz. 17.30 w TVP 1 można będzie obejrzeć zarejestrowaną w Toruniu 8 grudnia 2016 r. Telewizyjną Galę z udziałem Stinga i Anny Marii Jopek.

Gala składała się z dwóch części. W pierwszej części 8 utworów zaśpiewała Anna Maria Jopek z zespołem w składzie: Robert Kubiszyn – gitara basowa, Krzysztof Herdzin – fortepian, akordeon, flet, chórki, Piotr Nazaruk – flety, gitara, wokal, Paweł Dobrowolski – perkusja, instrumenty perkusyjne. W drugiej części wystąpił Sting, któremu towarzyszyli Dominic i Rufus Miller – gitara, chórki oraz John Freese – perkusja. Brytyjski artysta zaśpiewał 3 utwory ze swojej nowej płyty „57th&9th” oraz 4 z dawniejszego repertuaru i jeden bis. Do wspólnego wykonania „Fragile” zaprosił Annę Marię Jopek.

Warto dodać, że 27 grudnia TVP1 wemitowała także nagrany w Toruniu wywiad ze Stingiem, przeprowadzony przez Agatę Konarską. Będzie on powtórzony w sobotę, 31 grudnia o godz. 10.25 w TVP 1.

Natomiast powtórna emisja toruńskiej gali telewizyjnej zaplanowana jest w marcu w TV Polonia.

Zdjęcie: Pachfoto/SOS Music

Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*