Toruń na targach TT Warsaw

Toruń na targach TT Warsaw

Miasto Toruń zaprezentuje swoje atrakcje i bogatą ofertę turystyczną na 28. Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw, które odbedą się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Z ofertą naszego miasta będzie można zapoznać się od piątku 24 listopada do niedzieli 26 listopada 2022 r. w godzinach 10:00-17:00 w ramach stoiska Polskiej Organizacji Turystycznej pod wspólnym szyldem Polskich Marek Turystycznych. Z pewnością znajdzie się ona w kręgu zainteresowań wszystkich pasjonatów podróży i turystyki.

Międzynarodowe Targi Turystyczne to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży turystycznej w Europie, w trakcie którego czołowe firmy z Polski i zagranicy prezentują szeroką ofertę produktów i usług. Udział w targach jest wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku turystycznym oraz do nawiązania kontaktów biznesowych. Elementem charakterystycznym targów jest promocja krajów, miast i regionów. Organizatorzy starają się, aby TT Warsaw było platformą analizy rynku i wymiany wiedzy branżowej, dlatego nieodłączną częścią imprezy są kongresy, warsztaty i debaty, prowadzone przez największe autorytety branży turystycznej.

Częścią targów jest Festiwal Podróżników. W tym roku w trakcie tego wydarzenia o swoich nietuzinkowych przygodach i wyprawach opowiedzą m.in. Wojciech Cejrowski, Adam Bielecki oraz Nela – mała reporterka. Oprócz tego, przygotowana została „Strefa Fana”, w której będzie można z każdym porozmawiać, zdobyć autograf, czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*