TOP atrakcje dla dzieci – pomysł na weekend i wakacje w Kujawsko-Pomorskiem. Park rozrywki, aquapark, zoo, kowboje, warsztaty [CENY 2022]

TOP atrakcje dla dzieci – pomysł na weekend i wakacje w Kujawsko-Pomorskiem. Park rozrywki, aquapark, zoo, kowboje, warsztaty [CENY 2022]Letnia aura to świetna okazja na wyjazd. Wspólne spędzanie czas z dziećmi może się okazać super zabawą zarówno dla małych, jak i dużych. Gdzie warto wybrać się w wolnym czasie? Kujawsko-Pomorskie obfituje w mnóstwo miejsc, które zadowolą najbardziej wybrednych małych turystów. Możemy postawić na park rozrywki lub na wodne place zabaw, gdzie dzieci poszaleją. Wśród propozycji mamy też wypad do miasteczka westernowego czy parku jurajskiego, czyli zupełnie wyjątkowych miejsc z egzotycznym klimatem. To nie koniec najlepszych atrakcji! Sprawdźcie resztę na kolejnych slajdach.
Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*