Rekrutują MDK i Dom Harcerza

Rekrutują MDK i Dom Harcerza

13 maja 2024 r. rozpoczął się nabór na zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia na rok szkolny 2024/2025 w MDK i OPPDH.

Zajęcia pozaszkolne dla dzieci i młodzieży, organizowane w publicznych placówkach oświatowo-wychowawczych Gminy Miasta Toruń, cieszą się co roku dużym zainteresowaniem. Oferta Młodzieżowego Domu Kultury oraz Ogniska Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza obejmuje m.in. zajęcia: komputerowe, muzyczne, plastyczne, taneczne, wokalne, rytmiczno-umuzykalniające, teatralne, twórcze, szachowe (lub robotykę), a także klub wolontariatu. 

Z pełną ofertą placówek i zasadami rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 można zapoznać się na stronie internetowej https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/torun Jest ona dostępna dla kandydatów od dnia 13 maja 2024 r. od godz.12:00. Wnioski można składać do 29 maja 2024 r. do godz. 18.00.

Fot. Adam Zakrzewski

Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*