Berliński niedźwiedź dla paralotniarzy

Film „The sky high impresion” produkcji Stowarzyszenia Grupa Falco 2 zdobył I miejsce i złotego niedźwiedzia w kategorii najlepszy spot na 51. Międzynarodowych Targach Turystycznych w Berlinie.

Nagroda została wręczona 9 marca 2017 r., podczas uroczystej gali festiwalu filmów promocyjno – turystycznych „The Golden City Gate”. W imieniu Grupy Falco 2 odebrał ją szef stowarzyszenia Jarosław Balcerzewski.

Nagrodzona produkcja to wynik współpracy Grupy Falco 2 z firmą Show Media i autorami niektórych ujęć, między innymi, Pawłem Kozarzewskim i Jeanem Baptiste Chandelieriem, pilotami motoparalotniowymi. Film „The sky high impression” to intro długiego dokumentu pod tytułem „Paralotnia – jak to jest zrobione”, finansowanego ze środków unijnych w ramach promowania marki regionu. Produkcja według scenariusza Aleksandry Gierej i Jarosława Balcerzewskiego promuje paralotniarstwo silnikowe jako najtańszą formę latania, dostępną dla każdego. Zbiór widowiskowych ujęć świata widzianego oczami pilotów pokazuje migawki z wielu krajów świata, także z Polski, w tym z Torunia. Ekstremalne ewolucje, piękne widoki i dobry montaż zostały docenione przez fachowców od filmów promocyjnych. Zobacz film

   Jarosław Balcerzewski z berlińską nagrodą za spot.   Fot. Grupa Falco 2

To już kolejna nagroda dla tego filmu, który ma już na swoim koncie prestiżowe wyróżnienia festiwali w Baku, Zagrzebiu i Lizbonie.

Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*