Lokomotywa Biznesu napędza Toruń

Lokomotywa Biznesu napędza Toruń

18 czerwca 2024 r. w kawiarni Cake Today odbędzie się spotkanie Lokomotywy Biznesu – inicjatywy non-profit zrzeszającej przedsiębiorców z Torunia i Bydgoszczy oraz okolic, którzy chcą napędzać gospodarkę w regionie. Centrum Wsparcia Biznesu będzie gościem tego wydarzenia.

Spotkanie jest skierowane do lokalnych przedsiębiorców, którzy będą mogli wymieniać się doświadczeniem – niezależnie od wielkości firmy, stażu w biznesie czy branży, w której działają. Zbudują relacje biznesowe i zwiększą swoją rozpoznawalność na lokalnym rynku przez rekomendacje innych członków Lokomotywy.

Dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, Łukasz Szarszewski omówi podczas spotkania potencjał gospodarczy naszego miasta, przedstawi ofertę inwestycyjną oraz formy wsparcia skierowane do przedsiębiorców.

Uczestnicy będą mieli możliwość konsultacji i zadawania pytań przedstawicielom Centrum Wsparcia Biznesu, by móc znaleźć sposób na skuteczny rozwój przedsiębiorstwa i czerpać z doświadczenia, wiedzy i możliwości, które oferuje firmom toruński samorząd.

  • Data: 18 czerwca 2024 r. (wtorek), godz. 7:30
  • Miejsce: kawiarnia Cake Today, ul. Mickiewicza 86/2 w Toruniu
  • Koszt: 50 zł opłaty cateringowej (płatne gotówką na miejscu)
  • Zgłoszenia: formularz 
  • Networking: po prezentacji, przy kawie i ciastku

 

Więcej informacji

Informacje o Toruniu

Toruń to miasto, które należy do elitarnej grupy miejsc, wyróżnionych wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Toruń to miejsce gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a nauka z kulturą. Pełna uroku Starówka zachęca wszystkich do spacerów śladami europejskiego dziedzictwa. Pierniki to kolejny z symboli miasta. Jak powiada staropolskie przysłowie: ”gdańska gorzałka, toruński piernik, krakowska panna, warszawski trzewik - najlepsze rzeczy w Polsce". Dlatego będąc tu trzeba ich koniecznie spróbować. By poznać piernikową tradycję warto odwiedzić dwa miejsca: wystawę „Świat toruńskiego piernika” prezentowaną w Domu Kopernika oraz Żywe Muzeum Piernika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*