1200 zł za wyrwanie zęba w prywatnym gabinecie w Łodzi. Zdrożały konsultacje, diagnostyka i zabiegi. Płacimy więcej za leczenie!

1200 zł za wyrwanie zęba w prywatnym gabinecie w Łodzi. Zdrożały konsultacje, diagnostyka i zabiegi. Płacimy więcej za leczenie!Ceny za konsultacje, badania i zabiegi w prywatnych gabinetach przyprawiają o zawrót głowy. Stawki profesorskie zbliżają się do 500 zł. Trudno znaleźć lekarza, który skonsultowałby pacjenta za mniej niż 160. W ciągu dwóch lat cena za artroskopię stawu wzrosła z 4000 do 5500 zł, a za echo serca ze 120 na 250 zł. Dużo drożej niż w 2020 r jest u ortodonty i rehabilitanta. Najdroższym zabiegiem wykonywanym w sektorze prywatnym w Łodzi jest chirurgiczne leczenie uszkodzenia rdzenia kręgowego połączone z podaniem komórek macierzystych. Za zabieg pacjent musi zapłacić 35 tys. zł i pokryć koszt implantu. Do tej
Staniało jedynie… obrzezanie.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*