Pożar magazynu z hulajnogami i awaria sieci wodociągowej. Zalało ul. Legionów ZDJĘCIA

Pożar magazynu z hulajnogami i awaria sieci wodociągowej. Zalało ul. Legionów ZDJĘCIAStrażacy z Komendy Miejskiej PSP w Łodzi otrzymali dzisiaj o 6:56 zgłoszenie do pożaru magazynu z jednośladami na ul. Legionów 118. W trakcie akcji gaszenia budynku, podczas korzystania z hydrantu, doszło do usterki sieci wodociągowej i woda zalała ulicę. Nie było poszkodowanych, lecz straty oszacowano na ok. 300 tys. zł. Spłonęła duża część asortymentu, m.in. hulajnogi elektryczne. Uratowane mienie właściciel wycenił na ok. 500 tys. zł. Przyczyną pożaru najprawdopodobniej było zwarcie.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

1 Comment

  1. TrybEco drugi pożar w ciągu roku najpierw sklep teraz magazyn jakie to ekologiczne ładowanie hulajnóg. Ciekawe czy to takie wadliwe sprzęty czy może inny cel?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*