Groźny wypadek na ulicy Kopcińskiego w Łodzi. Chevrolet koziołkował. 2 osoby zostały poszkodowane, 1 trafiła do szpitala ZDJĘCIA

Groźny wypadek na ulicy Kopcińskiego w Łodzi. Chevrolet koziołkował. 2 osoby zostały poszkodowane, 1 trafiła do szpitala ZDJĘCIADo groźnego wypadku doszło w środę (7 czerwca) późnym wieczorem na ul. Kopcińskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Nawrot. Zderzyły się ze sobą 2 samochody osobowe. 2 osoby zostały poszkodowane.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*