Piękna willa wbita w skarpę i zatopiona w przyrodzie. Spektakularny dom nad Wisłą nagrodzony „Oscarem” nieruchomości. Zachwyca się nią świat

Piękna willa wbita w skarpę i zatopiona w przyrodzie. Spektakularny dom nad Wisłą nagrodzony „Oscarem” nieruchomości. Zachwyca się nią światHistoria tej zjawiskowej willi zaczęła się od miłości do przyrody. Działka położona na brzegu Wisły zauroczyła młode małżeństwo, które uciekając od zgiełku miasta, spędzało każdą wolną chwilę na łonie mazowieckiej natury. Swoje marzenia przemienili w działanie. Dziś, dzięki pomocy Pawła Naduka z pracowni 77 Studio architektury w Warszawie, małżeństwo może pochwalić się jednym z najpiękniejszych domów w Europie.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*