Mistrz MMA z naszego regionu, uniejowianin Marcin Tybura stoczy ważną walkę z soboty na niedzielę. Jaka jest stawka potyczki? ZDJĘCIA

Mistrz MMA z naszego regionu, uniejowianin Marcin Tybura stoczy ważną walkę z soboty na niedzielę. Jaka jest stawka potyczki? ZDJĘCIAŚwiatowej klasy wojownik MMA z naszego regionu stoczy w nocy z soboty na niedzielę 4-5 lutego pojedynek, którego stawką jest utrzymanie się w dziesiątce najlepszych zawodników na globie. Marcin Tybura rodem z Uniejowa podczas gali UFC Vegas 68zmierzy się z Bułgarem Blagoiem Ivanovem.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*