Łódzkie. Najtańsze prezenty dla dzieci na mikołajki – kupisz nawet za niecałe 5 złotych

Łódzkie. Najtańsze prezenty dla dzieci na mikołajki – kupisz nawet za niecałe 5 złotychMikołajki tuż, tuż. W najbliższą niedzielę – 6 grudnia – będziemy hołdować tradycji obdarowywania najbliższych drobnymi upominkami. Czekają na nie szczególnie dzieci. To one będą pierwsze już od rana zaglądać w zakamarki swoich pokoi, szukając niespodzianek pod poduszką, w butach czy wywieszonych na drzwiach albo przy kominku specjalnych świątecznych skarpetach na prezenty.
Nie trzeba na nie wydawać fortuny. Można kupić pomysłowy, ponadczasowy drobiazg za cenę nieprzekraczającą 5 złotych. W tym artykule znajdziecie subiektynie wytypowane TOP 10 najtańszych upominków mikołajkowych z ok. 5 złotych oraz TOP 10 upominków w cenie do 20 złotych. Oglądajcie na zdjęciach w galerii.
Więcej informacji

Informacje o Łodzi

Łódź - miasto wojewódzkie w środkowej Polsce, położone na Wysoczyźnie Łódzkiej. Stolica województwa łódzkiego. Leży na wysokości od 162 m n.p.m. (dolina Neru) do 278 m n.p.m. (w obrębie dawnej wsi Stare Moskule). Teren zamknięty granicami administracyjnymi miasta opada w kierunku z północnego-wschodu na południowy-zachód, zgodnie z nachyleniem zachodniego stoku Garbu Łódzkiego. Przez Łódź przepływa 18 większych lub mniejszych rzek i strumieni. Łódź to jedno z większych miast znajdujących się w województwie łódzkim (środkowa część kraju). Mimo, iż większości miasto to kojarzone jest z dużym ośrodkiem przemysłowym, Łódź to także historia - niezwykle ważne wydarzenia, które odcisnęły swój ślad na dziejach całej Polski. Faktem jest, że przemysł w Łodzi jest wysoko rozwinięty, jednak to także ma swoje odzwierciedlenie w ważnych wydarzeniach historycznych. Łódź to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i czwarte miasto pod względem powierzchni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*