Warszawska Masa Krytyczna 2019. Przejazdy rowerowe w formie protestów powróciły, ale przyciągnęły niewielu chętnych

Warszawska Masa Krytyczna 2019. Przejazdy rowerowe w formie protestów powróciły, ale przyciągnęły niewielu chętnych
W piątek 29 marca na stołeczne ulice wyjechała Warszawska Masa Krytyczna. Jeśli nie liczyć okolicznościowych przejazdów, była to pierwsza impreza rowerzystów od września 2016 roku. Nie cieszyła się jednak zbyt dużym zainteresowaniem. W wydarzeniu wzięło udział ok. 100 osób. Zdjęcia oraz szczegóły w artykule poniżej.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*