Muzeum Polskiej Wódki nabiera kształtów. Wiemy, co będzie w środku! [ZDJĘCIA]

Muzeum Polskiej Wódki nabiera kształtów. Wiemy, co będzie w środku! [ZDJĘCIA]
W Muzeum Polskiej Wódki między ulicami Ząbkowską, Markowską, Białostocką i Nieporęcką (a wkrótce na placu Konesera) trwają ostatnie prace budowlane. Wkrótce pojawi się tu ekspozycja. Póki co możemy podziwiać ogromne okna, a na podłogach deski ze starych beczek po alkoholu oraz wielkie piece służące niegdyś do produkcji wódki. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2018 roku. A my wiemy, jakie atrakcje czekać będą na gości.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

1 Comment

  1. Muzeum na Pradze to mega fajny pomysł ponieważ przyciągnie ono wielu turystów w tą część miasta która naprawdę ma dużą wartość historyczną i potrafi uwieść swoim nietypowym klimatem. Wydaje mi się że MPW i Koneser to koło napędowe najbliższych zmian bo zaraz po ich otwarciu przewiduję szturm następnych inwestorów na Pragę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*