Parada psów łaciatych i kundelków 2017. Zobaczcie te śliczności! [ZDJĘCIA]

Parada psów łaciatych i kundelków 2017. Zobaczcie te śliczności! [ZDJĘCIA]
W ramach festiwalu Otwarta Ząbkowska odbyła się Parada Psów Łaciatych i Kundelków 2017. Pieski i ich właściciele przemaszerowali ulicą Targową, Ząbkowską i doszli na parking na terenie Konesera. W ramach wyjątkowego wydarzenia odbyły się też konkursy z nagrodami za najlepszą sztuczkę, wybrano czworonoga z najbardziej zakręconym ogonkiem i wyłoniono pieska, który wykonał najwyższy skok o przysmak. Podczas imprezy zbierano też środki na pomoc potrzebującym psiakom. Zobaczcie, jak prezentowały się psie piękności!
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

1 Comment

  1. Parada to wspaniała tradycja fajnie że Praga ma swoje wydarzenia cykliczne a ilość ludzi jaka na nich się pojawia świadczy o tym że coraz fajniej się tu dzieje. Moim zdaniem Praga w ostatnich latach przeszła kolosalne zmiany we wszystkich aspektach i to pozytywne. Oby było ich jeszcze więcej a takie ewenty pojawiały się częściej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*