Lotnisko Warszawa-Radom wyrosło w trakcie pandemii. Tak teraz wygląda postęp pracy

Lotnisko Warszawa-Radom wyrosło w trakcie pandemii. Tak teraz wygląda postęp pracyW budowę Portu Lotniczego Warszawa – Radom „zaangażowano” już znacznie ponad pół miliarda złotych. Trudno wręcz sobie wyobrazić, że ktoś obecnie mógłby wstrzymać lub ograniczyć całą inwestycję. Zbudowano już pas startowy i trwają lub za chwilę zaczną być prowadzone dodatkowe prace związane z drogą startową – systemy odwodnienia, dodatkowa infrastruktura, systemy naprowadzania, oświetlenia. Zobacz zdjęcia z postępu prac.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*