Radny stracił uprawnienia za jazdę po alkoholu. Na zdalnym posiedzeniu było widać, że prowadzi auto

Radny stracił uprawnienia za jazdę po alkoholu. Na zdalnym posiedzeniu było widać, że prowadzi auto
Jeden z milanowskich radnych stracił prawo jazdy za jazdę po alkoholu. Jak ustaliliśmy, kiedy zatrzymała go policja, miał ponad promil w wydychanym powietrzu. Zakaz nie powstrzymuje go jednak przed prowadzeniem samochodu – w trakcie jednej z branżowych komisji nie wyłączył kamery i było widać, jak kieruje. Grodziska policja prowadzi w tej sprawie czynności sprawdzające.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*