Ładowarki do USB w autobusach są zbędne? Miasto ma wątpliwości, czy warszawiacy z nich korzystają

Ładowarki do USB w autobusach są zbędne? Miasto ma wątpliwości, czy warszawiacy z nich korzystają
Miejskie Zakłady Autobusowe od 2014 roku instalują ładowarki USB w autobusach komunikacji miejskiej. Aktualnie pasażerowie mają do dyspozycji 432 ładowarki w autobusach MZA oraz pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej. Nie ma jednak pewności, że wszystkie pojazdy zostaną wyposażone w takie urządzanie, ponieważ miasto ma wątpliwości, czy mieszkańcy stolicy faktycznie z nich korzystają. Dalsza część artykułu poniżej.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*