Warszawa Run Hau 2019. Piękna akcja warszawiaków. Pobiegli razem z bezdomnymi psami [ZDJĘCIA]

Warszawa Run Hau 2019. Piękna akcja warszawiaków. Pobiegli razem z bezdomnymi psami [ZDJĘCIA]
Warszawa Run Hau 2019. Za nami największe charytatywne wydarzenie sportowe w Polsce. 20 października 2019 r. warszawiacy przebiegli z bezdomnymi psiakami wzdłuż Wisły. Tym razem nie liczył się wynik, a pomoc. Opłaty startowe zostały przeznaczone dla schroniska. Zobaczcie, jak poszło startującym. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*