Sypka Mąka i Masło poleca się na zimne poranki. Te śniadania sprawią, że cały dzień będzie dobry [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sypka Mąka i Masło poleca się na zimne poranki. Te śniadania sprawią, że cały dzień będzie dobry [ZDJĘCIA, WIDEO]
Proste, autorskie dania z mąką i masłem. Tak najkrócej można opisać ofertę lokalu Sypka Mąka i Masło. Możecie spędzić tu cały dzień. W ofercie znajdują się bowiem dania śniadaniowe, lunchowe, obiadowo -kolacyjne. My skupimy się tym razem na samych śniadaniach. Idealnych na rozpoczęcie dnia pełnego zadań, ale i takie, które chętnie zjemy w leniwy poranek. Chociażby w ten świąteczny. Dalsza część artykułu poniżej.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

1 Comment

  1. Byłem, oferta śniadaniowa na pewno zadowoli osoby lubiące rozpocząć dzień od sporego śniadania. Mam nadzieję, że w drugiej Sypkiej Mące przy KEN za jakiś czas również pojawią się śniadania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*