Stalowa Art Weekend 2019. Warszawska ulica zamieniła się w wielką galerię sztuki [ZDJĘCIA]

Stalowa Art Weekend 2019. Warszawska ulica zamieniła się w wielką galerię sztuki [ZDJĘCIA]
Stalowa Art Weekend 2019. Trwa święto artystyczne na Pradze. 19 i 20 października po raz pierwszy ulica Stalowa stanie się centrum wydarzeń. Tu bowiem znajduje się aż sześć galerii sztuki oraz liczne pracownie artystów. Wszystkie one otwarte są na odwiedzających. Zobacz, jak wygląda ulica Stalowa w artystycznej odsłonie. Zdjęcia znajdziesz w naszej galerii.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*