Festiwal Whisky, Warszawa 2019. Święto miłośników alkoholi w Koneserze. Można spróbować drinka od gwiazdy MMA [ZDJĘCIA]

Festiwal Whisky, Warszawa 2019. Święto miłośników alkoholi w Koneserze. Można spróbować drinka od gwiazdy MMA [ZDJĘCIA]
Festiwal Whisky, Warszawa 2019. 18 i 19 października 2019 r. w Centrum Praskim Koneser trwa spotkanie miłośników whisky i alkoholi mocnych na kolejnej już edycji Whisky Live Warsaw – największej tego typu imprezie w stolicy. Warszawiacy mogą poznać wyroby najlepszych destylarni whisky szkockiej, burbonów, whiskey amerykańskiej i irlandzkiej, a także wiele innych destylatów od okowity po dojrzewające rumu. Dalsza część tekstu poniżej.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*