Whisky Live Warsaw 2018 w nowym miejscu. Największy festiwal miłośników szkockiej przenosi się do Konesera

Whisky Live Warsaw 2018 w nowym miejscu. Największy festiwal miłośników szkockiej przenosi się do Konesera
Piąta edycja imprezy odbędzie się 12 i 13 października 2018 w powstającym Centrum Praskim Koneser. Jak co roku, odwiedzający będą mieli szansę spróbować whisky i destylatów z całego świata, od Europy po dalekie krańce Azji i Karaibów. Szczegóły w artykule poniżej.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

1 Comment

  1. Koneser to idealne miejsce na taką imprezę zwarzywszy na jego historię. Fajnie że dzięki remontowi tego kwartalu zrobiło się tak ruchliwie w okolicy Ząbkowskiej. Warszawa wiele zyska na rozwoju tej części miasta a dzięki takim inwestycjom jest pewne że Praga bardzo się zmieni a jeszcze lepsze. Dziś to już widać jak znane marki doslownie pchają się do Konesera imprezy zapowiadane są non stop jednym słowem odżył nasz kwartła na Ząbkowskiej. Oby tak dalej bo jest co remontować na prawym brzegu Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*