STOR, Warszawa – Bracka. Przepiękna kawiarnia otwiera drugi lokal. Będzie inny niż wszystkie

STOR, Warszawa – Bracka. Przepiękna kawiarnia otwiera drugi lokal. Będzie inny niż wszystkie
STOR, Warszawa. Przepiękna kawiarnia, „mekka hipsterów”, działała do tej pory na Powiślu. Dla wielbicieli tego miejsca (i wszystkich osób, które kochają ekologiczne rozwiązania) mamy jednak dobrą wiadomość. Od 15 czerwca 2019 STOR na lato otworzy się na ul. Brackiej. I będzie się wyróżniać spośród innych polskich kawiarni.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*