Plac Konesera bez imprez masowych? Sprawdzamy, kiedy doczekamy się kolejnego dużego wydarzenia

Plac Konesera bez imprez masowych? Sprawdzamy, kiedy doczekamy się kolejnego dużego wydarzenia
Otwarciu placu Konesera wiosną 2018 roku towarzyszyła wielka impreza plenerowa. Podczas Warszawskiego Festiwalu Konesera wystąpiły takie gwiazdy, jak Krzysztof Zalewski Jazz Band Młynarski-Masecki czy zespół Hańba. Gości nie brakowało. Od tamtej pory – a minął już przecież rok – nie doczekaliśmy się na placu równie wielkiego wydarzenia. Czy wkrótce się to zmieni? Sprawdzamy. Dalsza część artykułu poniżej.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*