MPO: Kompostownia na Radiowie nie zostanie zamknięta

Kompostownia na Radiowie będzie funkcjonowała po 1 stycznia 2017 roku – poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania. Jak podaje spółka, Wojewódzki Sąd Administracyjny wstrzymał decyzję wydaną przez Generalny Inspektorat Środowiska o zamknięciu kompostowni.
Więcej informacji

Informacje o Warszawie

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy.

Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Warszawa jest miastem w centralnej Polsce, od 1596 r. stolicą Polski, a także ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym.
Siedziba władz państwowych, przedstawicielstw dyplomatycznych innych państw, organizacji o zasięgu ogólnokrajowym.

Turyści chętnie odwiedzają m.in. Stare Miasto i Nowe Miasto, Trakt Królewski, biegnący od Zamku Królewskiego, przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Al. Ujazdowskie w kierunku Wilanowa, zabytkowy cmentarz - Powązki.

Przez cały rok w mieście odbywają się imprezy, które uatrakcyjnią nawet najkrótszy pobyt w stolicy, np. targi, koncerty, wystawy.

1 Comment

  1. Całe szczęście! Kto zamyka miejskie wysypisko bez alternatywnego miejsca na śmieci??? Będzie gotowa nowa spalarnia to wtedy wysypisko do zamknięcia, oczywista oczywistość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*